Veikla

PASPAUDĘ DONATE JŪS GALITE PAREMTI MŪSŲ VEIKLĄ

VšĮ GYVŪNŲ GLOBOS CENTRAS (anksčiau vadinomės “Gyvybės stotelė”) – tai vieta, kur laukiniams gyvūnams ir sužeistiems žvėreliams bei paukščiams yra sudaromos saugios gyvenimo sąlygos, atliekamos būtinos terapinės procedūros, skiriamas gydymas ir reabilitacija.

Mūsų tikslas –  pasirūpinti beglobiais ir sužalotais laukiniais gyvūnais, suteikti jiems profesionalią veterinarinę pagalbą ir kvalifikuotą priežiūrą.

Mūsų atsakomybė – globoti juos iki tol, kol kiekvienas jų ras jiems tinkamus namus, o laukiniai gyvūnai bus pajėgūs grįžti į jų įprastas gyvenimo sąlygas – gamtą.

Mes augame ir stiprėjame, įgyjame patirties, mokomės būti pastabesniais ir jautresniais. Kiekvienas mūsų globotinis – tai nauja pažintis, kiekvieno jų mažytis pasaulis tampa mūsų didžia patirtimi. Mes mylime juos, ir gerbiame jų natūralų troškimą gyventi.. 💕

 https://www.facebook.com/GyvybesStotele/

2% PARAMA 

Daugiau informacijos apie paramą rasite: PARAMA

Informaciją suteiksime telefonais: 8 603 43132 (vadovė); 8 633 69900 (veterinarijos klinika) MALONIAI JŪSŲ PRAŠOME PALIKITE MUMS SMS ŽINUTĘ DĖL KOKIOS PRIEŽASTIES SKAMBINOTE, JEI MUMS NEPAVYKTŲ ATSILIEPTI – BŪTINAI SU JUMIS SUSISIEKSIME!

brosiuraAbrošiūra

brosiura1 brošiūra2

“GYVYBĖS STOTELĖS” GLOBOTINIŲ GALERIJA

“GYVYBĖS STOTELĖS” VEIKLOS PRISTATYMAS

@ Všį "Gyvybės stotelė", Panevėžys